13 Жовтня, 2021, 13:20

На Вінниччині оголошено надзвичайну ситуацію через відсутність постачання газу для опалювання бюджетних установ

На Вінниччині оголошено надзвичайну ситуацію техногенного характеру через ціни на природний газ і відмови постачальників продавати паливо за собівартістю. Відповідне засідання обласної комісій ТЕБ і НС відбулося у Вінницькій ОДА

На початку опалювального сезону у багатьох бюджетних закладах , які опалюються газом, були взагалі відсутні договори на постачання газу або заключені по високій ціні. Адже ціна газу доходила вже до 38,5 грн за один кубометр газу.

В зв’язку із цим постачання природньогогазу до бюджетних установ Вінниччини не здійснюється. Зокрема в громадах області почали закривати школи через неможливість іх опалювати. Критична ситуація склалась в Томашпілській громаді – з 8 жовтня “Вінницягаз” відключає 6 шкіл та найбільший садочок громади від газопостачання.

Відповідно, комісія вирішила визнати ситуацію, що склалась в Вінницькій області у зв’язку із відсутністю постачання природнього газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 рр та подальшим виникненням життю і здоров’ю населення області та завдання значних матеріальних збитків  –  надзвичайною ситуацією і класифікувати її як надзвичайну ситуацію техногенного характеру регіонального рівня.

Аналогічні рішення прийняли вже в 4 областях України – Львівській, Хмельницькій, Закарпатській та Одеській.

На Вінниччині оголошено надзвичайну ситуацію через відсутність постачання газу для опалювання бюджетних установ На Вінниччині оголошено надзвичайну ситуацію через відсутність постачання газу для опалювання бюджетних установ На Вінниччині оголошено надзвичайну ситуацію через відсутність постачання газу для опалювання бюджетних установ На Вінниччині оголошено надзвичайну ситуацію через відсутність постачання газу для опалювання бюджетних установ

 

Останні новини

Новини

3 Жовтня
30 Вересня