2 Листопада, 2022, 17:12

На Вінниччині лісівники готуються до зимової підгодівлі диких тварин

Лісівники Вінниччини підгодівлю диких тварин розпочнуть з настанням холодів та встановленням снігового покриву. Саме за таких погодних умов звірі особливо потребують допомоги людини. Опікуватимуться лісовими мешканцями до тієї пори, коли тварини вже власними силами зможуть роздобути собі поживу. Підгодівля утримує дичину від міграції, дозволяє звірині успішно перезимувати та привести навесні здорове молоде потомство.

Про це повідомила пресслужба Вінницького ОУЛМГ.

Підгодовують звірину у зимовий період лісівники з метою збереження популяції фауни, щоб дикі тварини мали сили перенести холодну пору, привести навесні здорове потомство та не мігрували в пошуках їжі. Готують зимовий продзапас для дичини і у ДП «Гайсинський лісгосп».

«Аби раціон тварин був різноманітним та корисним, заготівлю смаколиків для тварин починають готувати ще наприкінці весни – на початку літа. Тоді заготовляють гіллячковий корм – пучки листяних деревних порід, а також сіно. Гайсинські лісівники ще теплою порою заготовили 28 тис. штук гіллячкового корму та зернових снопиків, 26 т сіна, 21,5 т зернових. Також подбали про запаси солі для солонців», – йдеться в повідомленні.

Восени збирають коренеплоди, заготовляють кукурудзу. Нині триває заготівля такого продзапасу для дичини. Заплановано зібрати 42 т кукурудзи в качанах та 35 т коренеплодів.

На фото – заготівля кукурудзи у Бершадському лісництві ДП «Гайсинський лісгосп»

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого