20 Грудня, 2022, 14:14

На Вінниччині коронавірусом хворіє 942 людини

Впродовж 19 грудня у Вінницькій області зареєстрували 24 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. Серед захворілих на коронавірус – троє дітей.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

За останню добу одужала 21 людина. Станом на 20 грудня хворіє 942 особи (в тому числі 177 дітей, медиків – 14).

За останню добу зареєстровано один летальний випадок у Гайсинському районі, – повідомляють у Вінницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Наслідки скасування суворих обмежень

Раптове скасування Китаєм суворих обмежень щодо COVID-19 може призвести до різкого стрибка кількості захворювань на коронавірус та понад одного мільйона смертей наступного року. Про це з посиланням на оновлені прогнози Інституту метрики та оцінювання в системі охорони здоров’я (IHME) при Вашингтонському університеті повідомляє Reuters.

За нинішніх послаблених антиковідних умов захворюваність на COVID-19 у Китаї досягне піку приблизно 1 квітня наступного року. На той час близько третини населення Китаю буде інфіковано коронавірусом, а кількість смертей становитиме близько 322 тисячі, – припускають в Інституті.

У своїх розрахунках фахівці IHME користувались інформацією центрального уряду та урядів провінцій КНР і китайських компаній, а також даними про нещодавній спалах захворюваності на Omicron у Гонконзі.

При цьому, американські фахівці вважають головними проблемами, через які ситуація з COVID-19 у Китаї може різко погіршитися, використання менш ефективних вакцин і низький рівень охоплення вакцинацією населення у групах із найвищим ризиком важкого протікання захворювання, зокрема, у віці 80 років і старше, яких близько 8 мільйонів у Китаї, та хворих на цукровий діабет, яких у країні майже 164 мільйони.

Разом з тим, Національна комісія з охорони здоров’я КНР не повідомляла про жодну смерть від COVID після скасування антиковідних обмежень у КНР. Востаннє офіційно про смерті від коронавірусу повідомлялося 3 грудня. На той час, за даними уряду, загальна кількість летальних випадків від пандемії становила 5 235.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого