9 Листопада, 2022, 13:22

На Вінниччині коронавірусом хворіє 1471 людина

Впродовж минулої доби, 8 листопада, у Вінницькій області зареєстрували 37 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Серед захворілих на коронавірус – двоє дітей.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

За останню добу одужала 124 людини. Станом на 9 листопада хворіє 1 471 особа (в тому числі 234 дитини, медиків – 21).

За останню добу не зареєстровано летальних випадків, – повідомляють у Вінницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Хворів на COVID-19 понад 400 днів

59-річний британець з ослабленою імунною системою після трансплантації нирки не зміг впоратися з вірусом. За словами експертів з NHS Foundation Trust Гая та Сент-Томаса в Лондоні та лондонського Королівського коледжу, він став одним із найбільш довгоживучих пацієнтів із хронічною коронавірусною інфекцією. Попередній пацієнт, якого лікувала та сама команда, давав позитивний результат на COVID-19 протягом 505 днів, але згодом помер.

Що ж до чоловіка з трансплантованою ниркою, то медики стверджують, що він був носієм одного з ранніх штамів вірусу. Лікування велося за допомогою препарату Regeneron, а також коктейлю антитіл, що нейтралізують, що, врешті-решт, дозволило пацієнтові позбутися хвороби.

У дослідженні, опублікованому в журналі Clinical Infectious Diseases, говориться, що позитивний результат ПЛР-тесту був отриманий пацієнтом у грудні 2020 року, і хоча симптоми зникли, він щоразу, роблячи черговий тест, отримував підтвердження наявності в його коронавірусному організмі. Тоді команда лікарів змішала два противірусні препарати, які раніше не використовувалися разом — паксловид і ремдесивір ​​- і ввела їх хворому через носовий зонд.

Стійкий COVID-19 відрізняється від тривалого коронавірусу або повторних інфекцій і зустрічається у невеликої кількості пацієнтів з ослабленим імунітетом. Інфекції можуть становити серйозну загрозу, тому що близько половини пацієнтів мають стійкі симптоми, такі як запалення легень.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого