На Вінниччині головний лікар Барської міської лікарні вибачився перед матір`ю загиблого АТОвця через дії свого підлеглого

Після інциденту у Барі, коли депутат обласної ради Олександр Хом’як вимушений був стати на захист матері загиблого АТОвця Ганни Водзяновської, голова спілки учасників АТО Барської громади Денис Гордієнко зібрав круглий стіл. До участі  запросили головного лікаря Барської міської лікарні, медиків, місцевих депутатів. А також лікаря-хірурга В`ячеслава Косюка, через дії якого, власне і стався конфлікт. 

Нагадаємо, лікар  В`ячеслав Косюк не хотів видавати довідку жінці, яка оформляла документи для отримання інвалідного візка для свого чоловіка, якому ампутували ногу. Ганна Водзяновська вимушена була кілька разів просити лікаря, аби він видав їй потрібний документ, але той вимагав, щоб чоловіка без ноги доставили йому на огляд. Цей лікар був останнім у переліку медиків, які мали видати заключення для отримання інвалідного візка. Зрештою, довів бідолашну до сліз.

Круглий стіл відбувся у сесійній залі міської ради. Хірург В`ячеслав Косюк на зібрання не прийшов, мовляв, тиск підвищився. А головний лікар міської лікарні Олександр Костенко вибачився перед Ганною Водзяновською за дії хірурга лікарні.

На Вінниччині головний лікар Барської міської лікарні вибачився перед матір`ю загиблого АТОвця через дії свого підлеглого

Він, зокрема, визнав, що лікар-хірург не виконав свої обов’язки.

– Я хочу вибачитись перед мамою, за те, що у моєму колективі, який я очолюю, є такі люди, які дозволяють собі так себе поводити. Сьогодні є звернення до колективу, з ініціативи його дружини, у якому усе було розказано зовсім не так. Яка б людина не була, це людина. Якщо чогось не вистачає для того, щоб зробити заключення, у нас є черговий автомобіль, який повезе лікаря будь-куди, куди потрібно, не дивлячись ні на що. Ніхто з лікарів не може сказати, що колись не надали машину. У цьому випадку я дії лікаря не розумію, оскільки усе мало бути елементарно зроблено, – сказав Олександр Костенко. – Ви не маєте нікого наймати  та ні за що платити. Є автомобіль, який возить за наші податки лікарів.  У мене просто немає слів. Лікар сам своїми руками створив проблему, а тепер ми усі маємо з цим розбиратись. Лікар принизив людину на рівному місці. Я ще раз прошу вибачення за дії нашого лікаря. У нас усі пам’ятають про свої права, та, на жаль, забувають про свої обов’язки. Тут були обов’язки, які він не виконав.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня