На Тяжилові запрацював новий маршрут тролейбуса

У Вінниці завершили будівництво додаткового відрізку тролейбусної лінії в мікрорайоні Тяжилів. Шлях продовжили від  зупинки вул. Лугова до СТО «Вінниччина-Авто».

Першого вересня на згаданий маршрут став  тролейбус №7, і наразі він їздитиме у тестовому режимі. Його протестували міський голова Сергій Моргунов та Прем’єр-міністр України 2016-2019 років Володимир Гройсман.

«Тут будується новий мікрорайон. В цьому році маємо здати дитячий садочок на Тяжилові. Ще під час реконструкції дороги по вулиці Ватутіна кілька років тому ми закладали опори, щоб можна було продовжити тролейбусну лінію. Бо вже тоді ми знали, що це буде необхідно, адже маємо чіткий план дій з розвитку міського пасажирського транспорту. До речі, цю роботу ми почали ще в 2012 році, коли Володимир Гройсман як міський голова, розпочав модернізацію громадського транспорту та всієї транспортної мережі міста. Це командна робота, яка дає гарний результат. І сьогодні муніципальний транспорт Вінниці є найкращим в Україні», – зазначив Сергій Моргунов.

За словами Володимира Гройсмана, Вінниця розвивається, бо має чітку стратегію розвитку.

«Коли у місті є стратегія розвитку, то і є розуміння, що потрібно робити завтра й післязавтра. Вінниця розвивається, і це – очевидно. Завдань іще дуже багато, тому команда почала працювати над новою Стратегією «Вінниця 3.0».  Ми хочемо, щоб у лідерах життя була не тільки Вінниця, а й вся область, тому ми працюємо над «Стратегією 3.0» всієї Вінниччини. Це для нас нове амбітне завдання, але ми маємо досвід, розуміння та величезну повагу і шану до вінничан», – сказав  Володимир Гройсман.

На Тяжилові запрацював новий маршрут тролейбуса

У Вінницькій транспортній компанії повідомили, що наразі на маршруті працюватимуть три тролейбуси, і підприємство вивчатиме пасажиропотік. За попередніми підрахунками новим маршрутом користуватимуться понад 5 тисяч мешканців.

Загальна вартість будівництва продовженого маршруту тролейбуса на Тяжилові склала 7,7 млн грн. Це кошти бюджету громади та КП «Вінницька транспортна компанія».

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня