25 Травня, 2023, 15:47

На національному Чемпіонаті вінницька важкоатлетка Тетяна Вітвицька здобула “срібло” та стала Майстром спорту України

Вихованка Вінницької МДЮСШ №5 на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок у Луцьку виборола “срібло” у найлегшій ваговій категорії 45 кг.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, за підсумками двоборства спортсменка посіла другу сходинку п’єдесталу піднявши 112 кілограмів та виконавши норматив Майстра спорту України.

Тетяна Вітвіцька розпочала свої тренування у МДЮСШ у березні 2021 року і вже за півтора роки змогла виконати норматив кандидата у майстри спорту з важкої атлетики.

“В першу чергу налаштовував Тетяну на підняття ваги для нормативу Майстра спорту України, а вже потім призове місце. Радує, те що наша спортсменка змогла впевнено підняти штангу та досягнути потрібного результату”, – говорить тренер МДЮСШ № 5 Петро Нагурний.

Також з перемогою спортсменку та її тренера вітає голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

“Радіємо та цінуємо кожну перемогу! Вітаю тренера та спортсменку з результатом, адже коли досягаєш поставленої мети розумієш, що рухаєшся у правильному напрямі”, – каже він.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня