31 Серпня, 2020, 12:27

На Літинщині партійний осередок “Української Стратегії Гройсмана” очолив голова районної ради Віталій Мельник

Напередодні місцевих виборів команда «Української стратегії Гройсмана», об’єднує  цілеспрямованих, амбітних та професійних людей задля розбудови та успішного майбутнього Вінниччини та України.   В Літині  партійну організацію очолив голова районної ради  Віталій Мельник. Посадовець активно підтримував партію ще на парламентських виборах, але тоді, каже, не вистачило часу, щоб зібрати достатню кількість голосів.

На Літинщині партійний осередок "Української Стратегії Гройсмана" очолив голова районної ради Віталій Мельник

Я всім серцем вірю в команду Володимира Гройсмана, в його лідерський талант і щире прагнення до якісних змін в  Україні. Бачу, що він зробив як вінницький міський голова для громади та як  очільник Уряду – для місцевого самоврядування. Щиро радий  тепер очолити партійний осередок у Літинському районі,

– зазначає Віталій Мельник.

Посадовець говорить, що  добре  розуміє відповідальність перед партією,  вірить в успішне  майбутнє Вінниччини та перемогу «Української Стратегії Гройсмана» на чергових місцевих виборах.

  Переконаний,що Володимир Борисович має великий політичний потенціал та гарний досвіт державного діяча.  Приєднуючись до його команди, знаю, що доведеться багато працювати задля того, щоб  змінити на краще життя моїх земляків.   Я завжди  намагався діяти щиро та віддано, тому й зараз планую працювати над впровадженням нових проєктів та відстоювати інтереси  мешканців нашої майбутньої громади,

– каже пан Віталій.

Для довідки:

Віталій Мельник народився 24 січня 1960 року. Проживає в Літині.  Має вищу освіту. З 2005 по 2013 роки працював заступником голови Літинської державної адміністрації  та начальником відділу агропромислового розвитку;  з 2013 обіймає посаду голови Літинської районної ради. Депутат  районної ради п’яти скликань.  Користується довірою та повагою серед  земляків.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня