6 Лютого, 2023, 13:15

На консультацію до онкологів сімейні лікарі Вінниччини відправили понад 15 тисяч пацієнтів

Вінницька область посіла перше місце серед областей України де найбільше пацієнтів отримали консультацію онколога за направленням сімейного лікаря. Про це повідомили у Національній службі здоров’я України. А за останні 10 років захворюваність на рак у Вінницькій області зросла на 30%. На попередні консультації до фахівців сімейні лікарі направили понад 15 тисяч пацієнтів.

Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА.

У 2022 році у Вінницькій області консультацію онколога отримали 14 922 дорослих пацієнтів та 538 дітей.

«Ми неодноразово наголошували, що рак – це вирок. Якщо лікарі його діагностують на ранній стадії, то пацієнти мають великі шанси на одужання. Хочу зазначити, що за останні 10 років захворюваність на рак у Вінницькій області зросла на 30%. Тому, вкотре закликаю не нехтувати своїм здоров’я. Якщо вас щось турбує звертайтеся до сімейних лікарів, а вони уже вас скерують за маршрутом пацієнта до вузьких спеціалістів», – відзначила заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Тетяна Бондаренко.

Загалом у 2022 році 117 347 дорослих та 4 178 дітей в Україні отримали консультацію онколога за направленням сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

Останні новини

Новини

20 Березня
17 Березня
16 Березня