27 Січня, 2023, 9:59

На Чемпіонаті України з боротьб “золото” здобула спортсменка з Тростянецької громади

З 19 по 22 січня в Ужгороді пройшов Чемпіонат України з трьох видів боротьби: вільної, греко-римської та жіночої боротьби. У змаганнях брали участь спортсмени у віковій категорії до 23 років. “Золото” змагань виборола Лілія Маланчук з Тростянецької громади.

Про це повідомляють у Тростянецькій селищній територіальній громаді.

“Приємно відзначити, що серед переможців спортивного форуму і наша землячка – демидівчанка Лілія Маланчук. Вона стала чемпіонкою України серед жінок у ваговій категорії 53 кг. Це чергова перемога спортсменки та успішний старт 2023 року. Далі борчиня вирушає у Бухарест (Румунія), де проходитиме Чемпіонат Європи з боротьби U23”, – йдеться у повідомленні.

На змагання завітали понад 330 спортсменів з усієї України, серед яких і представники із тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької та Херсонської областей.

Нагадаємо, у 2021 році Лілія Маланчук виборола “бронзу” на чемпіонаті Європи з вільної боротьби.

Лілія Маланчук з Вінниччини стала чемпіонкою України. Перемогла у вільній боротьбі