Михайло Лосенко став кандидатом на посаду яришівського сільського голови від «Української Стратегїї Гройсмана»

Михайло Лосенко

«Українська Стратегія Гройсмана» висунула своїх кандидатів до місцевих рад різних рівнів. На посаду яришівського селищного голови  претендуватиме приватний підприємець Михайло Лосенко.

Михайло Лосенко родом із села Серебрія Могилів-Подільського району. Нині – приватний підприємець та засновник громадської організації «ПОШТОВИКИ УКРАЇНИ». Михайла Михайловича земляки характеризують як чуйну людину, яка ніколи не залишить у біді. А сам він свій вибір політичної сили, з якою йде на вибори, пояснює так:

— «Українська Стратегія Гройсмана» – це команда професіоналів, якій я довіряю. З цими людьми знайомий та працюю вже давно, тому у них впевнений, як в собі. Вони не з тих, хто говорить, а з тих, хто дійсно робить. Володимир Гройсман – лідер, який докладає всіх зусиль, щоб зробити життя українців по-справжньому європейським.

У разі перемоги на виборах, Михайло Михайлович уже чітко знає, що робитиме. Передусім, на його думку, в новоствореній ОТГ треба підібрати фахову команду та з перших днів працювати на результат.

— Зокрема, у нас є нагальні проблеми, які потребують розв’язання, – це дороги та освітлення. Ще планую зайнятись питаннями водогону та ФАПу. Також важливо підтримувати культуру та бізнес, адже розвиваючи ці сфери, ми зможемо повернути в громаду молодь, — розповідає Михайло Лосенко.

Головне життєве кредо Михайла Михайловича – працювати на результат. Цим принципом він керується усе своє життя.

— Через десять років бачу нашу Яришівську ОТГ багатою та щасливою. І головне, ще раз наголошую, – повернути молодь на рідну землю, — зазначає  Михайло Лосенко.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня