Мурафська громада ухвалила Стратегію розвитку до 2030 року

Сьогодні, 27 квітня, відбулася чергова сесія Мурафської сільської ради, на якій депутати ухвалили Стратегію розвитку громади до 2030 року.

Участь у засіданні взяли голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий і заступник начальника управління по зв`язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям Володимир Шевчук.

Вітаючи депутатів та жителів громади з ухваленням Стратегії, Вячеслав Соколовий зазначив, що  комплексний план розвитку на 10 років із чітко визначеними цілями дозволить системно розвиватися усім селам, що увійшли до складу громади.

Мурафська громада ухвалила Стратегію розвитку до 2030 року

– Що потрібно кожній людині? Бути впевненою у безпеці для себе та своєї родини, жити в комфортних умовах, мати роботу та достойну зарплату, давати дітям хорошу освіту, лікуватися в сучасних медзакладах, займатися спортом, відпочивати, – сказав Вячеслав Петрович. – Щоб було саме так, і розроблявся цей документ. Ми вже маємо успішний досвід нашого обласного центру: Вінниця, працюючи за Стратегією 2020, стала найкомфортнішим для життя містом України.   Переконаний, що Мурафська громада, рухаючись уперед такими темпами, як зараз, стане однією з найсильніших на Вінниччині.  Дуже важливо,   що у вашій Стратегії розвитку неодноразово підкреслюється, що її пріоритети сформовані з урахуванням побажань мешканців, причому різних верств та вікових груп. А обласна Рада завжди готова підтримати вас у ваших починаннях. І одним із таких інструментів допомоги став наш конкурс «Комфортні громади». Я вдячний депутатському корпусу облРади за те, що на реалізацію проєктів громад цього року виділили 20 млн грн, а не 15, як було торік. А вам дякую за активну участь і бажаю, щоб поданий вами проєкт будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям був у числі переможців.

Мурафська громада ухвалила Стратегію розвитку до 2030 року

Мурафський сільський голова Олег Літвіненко підкреслив, що в основу Стратегії було закладено нове бачення сталого місцевого розвитку за нових умов, результатом чого мають стати докорінні позитивні зміни якості життя мешканців.

Так, основними пріоритетами Стратегії визначено:

  1. Конкурентоспроможна громада.
  2. Громада з високим рівнем якості життя.
  3. Розвинута інфраструктура на засадах сталого розвитку.
  4. Згуртована та комфортна громада.

У документі також детально прописано аспекти роботи по пріоритетних напрямах. Зокрема, особлива увага приділятиметься розвитку ефективного виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, підтримці фермерських господарств – малих та великих. Це, в свою чергу, –  прямий шлях до інвестиційної привабливості території та забезпечення людей робочими місцями.  У Стратегії також передбачені заходи для підтримки локального туризму. Передусім же, за словами сільського голови, у Мурафській громаді візьмуться за ремонти сільських доріг, водогонів, ремонти шкіл, дитячих садків і спортивних закладів, що дозволить реально  поліпшити життя мешканців уже найближчим часом.

Мурафська громада ухвалила Стратегію розвитку до 2030 року

Довідка. До складу Мурафської  територіальної громади увійшло 8 сіл, де на теперішній час проживає  11 716 людей.

 

 

Останні новини

Новини

14 Травня
13 Травня