11 Квітня, 2023, 17:46

“Муніципальна варта” виявила у Вінниці незаконне сміттєзвалище

У Вінниці одне із підприємств влаштувало на земельній ділянці сміттєзвалище. Про це повідомляє вінницька Муніципальна варта.

«В ході розгляду звернення, інспекторами відділу контролю благоустрою КП «Муніципальна варта» Вінницької міської ради, яке надійшло з відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» під час виїзду працівників було виявлено та зафіксовано факти неналежного санітарного утримання земельної ділянки», — зазначають у Муніципальній варті.

За місцем скоєння правопорушення інспектори склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП. За п.п. 1.27.1., 3.2.1, та 7.1.4. Правил благоустрою Вінницької міської територіальної громади.

«Шановні містяни будь ласка дотримуйтеся елементарних правил щодо належних санітарних норм, для скидання побутових та будь- яких відходів є відповідні місця визначені законодовством, не потрібно усе навколо себе перетворювати на смітник. Бережіть природу та земельні ресурси»,  звернулися до мешканців Вінниці у Муніципальній варті.

Фото: Муніципальна варта

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня