17 Червня, 2021, 13:16

Молодіжний актив Барської громади зустрівся з представниками “Української Стратегії Гройсмана”

У Барській громаді пройшла зустріч з молоддю, яка подала заявки до вступу у Молодіжну раду, котра має стати консультативно-дорадчим органом при міській раді. Її ініціювали представники “Української Стратегії Гройсмана” – міський голова Володимир Саволюк та голова фракції “Української Стратегії Гройсмана” у Вінницькій обласній раді Олександр Хомяк. Розпочав зустріч міський голова Володимир Саволюк, відзначивши активність юних барчан і висловивши бажання співпрацювати з енергійною, прогресивною, креативною та ініціативною молоддю. Після невимушеного знайомства в дружній та доброзичливій атмосфері відбулось обговорення основних засад Положення про Молодіжну раду, склад якої буде сформовано на перших установчих зборах, шляхом голосування.
Під час вільного спілкування усі присутні продемонстрували прагнення до плідної та конструктивної співпраці, налагодження діалогу та єдиного бачення у реалізації ідей з розвитку та покращення життя в громаді для усіх її мешканців. Молодіжна рада – це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути особистостей із власним баченням розвитку та бажанням ділитись своїми ініціативами.
“Одним із ключових напрямків діяльності Політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» є активізація та залучення молоді до діяльності з розвитку громади, процесу ухвали різноманітних рішень. Наша мета – збільшити кількість молоді у громаді, створити умови, щоб молодій людині було цікаво бачити себе в майбутньому своєї громади, вдосконалювати та реалізовувати себе, стимулювати більшу активність молодих людей, їх лояльність і відповідальність. Вважаю, що подібні зустрічі, тісна взаємодія та спільні проекти матимуть успішні та ефективні результати. Зі свого боку докладатиму до цього усіх зусиль”, – зазначив Олександр Хомяк.
Молодіжний актив Барської громади зустрівся з представниками "Української Стратегії Гройсмана"
Молодіжний актив Барської громади зустрівся з представниками "Української Стратегії Гройсмана"

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня