22 Вересня, 2022, 9:42

«Молодь і дії заради розвитку та безпеки»: У Жмеринці провели онлайн-зустріч молоді із міською адміністрацією

Про комунікацію молоді і влади, реабілітацію військових у післявоєнний період, розширення молодіжного простору говорили 21 вересня на онлайн-зустрічі «Молодь і дії заради розвитку та безпеки».

Організували зустріч відділ молоді і спорту Жмеринської міської ради спільно з директором ГО «Центр молодіжної політики» Ігорем Лаврінцем та запросили до діалогу з молоддю заступників міського голови Костянтина Тимуня та Ольгу Боровську.

«Ця зустріч сьогодні дійсно на часі. Адже наразі відбувається формування бюджету на 2023 рік і саме ви могли б внести цікаві ідеї для напрямків розподілення коштів. Для цього нам потрібно дослухатися до ініціативних громадян. Ми можемо говорити про різні концепції, які можна втілювати в наших містах, проте насамперед потрібно задумуватися про роботу у післявоєнний період. Ми завжди готові вас чути і дослухати до ваших ідей, завжди готові до співпраці та комунікації», – мовив перший заступник міського голови Костянтин Тимунь.

Для реабілітації цивільних громадян та наших військових у післявоєнний період потрібний простір. З ідеєю розширення молодіжного центру «Your Space» виступив фахівець відділу молоді і спорту Жмеринської міської ради Руслан Назарінський.

«Насправді дуже мало громад реалізують комунікацію громади і влади. В нашій громаді у молоді є можливість проводити опитування та зібрання фокус-груп, які б допомогли знайти механізми вирішення нагальних проблем для нашого міста», – акцентувала заступник міського голови Ольга Боровська.

Керівник ГО «Асоціація юних жмеринчан» Тетяна Шевченко розповіла, що незабаром в Жмеринці створять Учнівську раду. Дорадчий орган, який дозволить учнівській молоді брати активну участь в життєдіяльності міста та започатковувати власні суспільно-корисні проекти.

Активні жмеринчанки Маргаріта Саруханян та Вероніка Соловей запропонували створити в Жмеринці осередок психологічної реабілітації військовослужбовців та благодійні ярмарки, які збиратимуть кошти на потреби Збройних Сил України.

Обмін досвідом між українською та польською молоддю

«Жмеринка – це потужний осередок, який вирощує справді амбіційну, впевнену в собі, активну молодь. У Варшаві також є молодіжна рада, тому мені б дуже хотілося організувати обмін досвідом між українською та польською молоддю», – наголосила жмеринчанка Аліна Паламарчук, яка навчається у Польщі та входить до Студентського уряду польського університету Collegium Civitas.

Начальник відділу молоді і спорту Ірина Дацко підкреслила, що такі активні громадяни, які навчаються за кордоном та беруть активну участь в житті рідного міста повинні стати амбасадорами Жмеринки за кордоном.

Директором ГО «Центр молодіжної політики» Ігор Лаврінець підсумував:

«Зустріч пройшла продуктивно, бо ви зрозуміли, що вас хочуть чути, з вами хочуть співпрацювати та реалізувати ваші ідеї».

Наприкінці онлайн-зустрічі всі присутні домовилися про наступну зустріч з представниками влади вже офлайн, в молодіжному центрі «Your Space» з цікавими проектами, які реалізуватимуться спільними зусиллями посадовців та молоді.

Останні новини

Новини

29 Вересня
28 Вересня