27 Квітня, 2022, 13:40

Міський голова Сергій Моргунов розповів, як Вінниця допомагає біженцям та розвиває бізнес

Пріоритети залишаються незмінними – це забезпечення життєдіяльності міста, турбота про наших співвітчизників, які втратили свій дім через рашистів, перезапуск економіки, щоб громада і держава мали необхідні ресурси. Про це Вінницький міський голова Сергій Моргунов написав на своїй сторінці у фейсбук та у телеграм-каналі.

За його словами, у місті наразі зареєструвалася 31 тисяча людей, які переїхали з гарячих точок, відтак триває робота по забезпеченню базових потреб родин.

«Залучаємо підтримку від партнерів та небайдужих людей. Вінницький хаб з початку війни отримав майже 600 тонн гуманітарних вантажів. Фактично стільки ж допомоги ми передали у десять регіонів, мешканці яких потерпають від російських обстрілів. До прикладу, учора розподілили продукти, речі, медикаменти у центри розміщення евакуйованих у нашому місті. Також за запитом громад Кальника, Вороновиці, Турбова відправили взуття, одяг та харчі. Допомога піде на потреби переселенців, яких прихистили громади», – зазначив Сергій Моргунов.

Міський голова також додав, що завдяки Агенству у справах біженців ООН Вінниця отримала дві тисячі матраців, ковдр, комплектів постільної білизни та подушок для облаштування центрів для розселення переміщених осіб.

Співпраця з міжнародними організаціями триває й в інших сферах, – повідомив Сергій Моргунов. Швейцарські експерти проєкту ElocFin представили результати фінансового аудиту бюджету громади. Висновок – високий рівень управління фінансами відповідно до методології PEFA, якою користуються в ЄС.

«Це один з важливих маркерів для бізнесу та інвесторів. Нагадаю, що ми ведемо роботу щодо релокації з 15 підприємствами, які відновлять діяльність вже у нашому місті. Економіка є тим фундаментом, який дозволить нам триматися і перемогти. Тому закликаю кожного, хто має таку можливість, підключатися до спільної важливої справи. В тому числі – і щодо сплати податків. Тільки разом ми можемо долати виклики – план дій маємо, працюємо далі», – наголосив Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня