11 Травня, 2022, 17:55

Міська влада просить вінничан за можливості менше користуватися автівками

Від початку збройної агресії рф проти України громадяни почали масово залишати свої домівки. Вінниця стала прихистком для багатьох внутрішньо переміщених осіб і надалі приймає та надає допомогу.

Зі збільшенням кількості нових мешканців у громаді примножилась й кількість автотранспорту на дорогах Вінниці. Андрій Сорокін, виконуючий обов’язки директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради, розповів у ефірі вінницького мультимедійного проєкту “Час змін” про те, як ведеться робота з водіями, які часто не дотримуються правил паркування, чим перешкоджають безпеці дорожнього руху.

Зокрема, він звернув увагу, що Кодекс про адмінправопорушення, яким керуються інспектори під час перевірки паркування, є однаковими для всіх: і вінничан, і гостей міста.

На початку війни ми перестали виносити штрафи за паркування, і побачили, що тим самим ми створюємо незручності для інших мешканців, зокрема пішоходів та велосипедистів. Тому було прийнято рішення про те, що нам варто продовжувати роботу і нагадувати людям, що у нашому місті є і має бути порядок, і його треба дотримуватися, – зазначив Андрій Сорокін та додав, що якщо є змога поспілкуватися з водієм, то проблему усувають на місці: інспектори просять від’їхати або змінити місце паркування.

Також він закликав громадян обирати альтернативні способи пересування містом, адже погодні умови тому сприяють. Окрім того, важливим наразі є ощадливе використання пального.

Зараз кількість людей зростає – громадський транспорт має попит, і це є гарною альтернативою, щоб людям було легше і швидше пересуватись містом. Особливо якщо це пересування на якісь короткі дистанції, – каже Андрій Сорокін.

Нагадаємо, мобільний додаток “Вінниця-транспорт” особливо актуальний зараз, тим більше для переселенців. Там можна відслідковувати рух транспорту з мобільного.

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня