19 Жовтня, 2020, 11:49

Мешканці Марківки ділились проблемами села із кандидатами від “Української Стратегії Гройсмана”

Світлана Кравченко, кандидат на посаду селищного голови Теплицької ОТГ зустрілась із виборцями в Марківці. Своє бачення розвитку сільської місцевості також висловили кандидати: до обласної ради – Віктор Пигуля, до селищної ради – Аліна Коновальчук.

Марківку цілком виправдано можна назвати візитівкою Теплицької ОТГ та її воротами, адже межа об’єднаної громади пролягає саме тут.

Під час зустрічі люди говорили про наболіле – низькі пенсії, старіння села та місцеві потреби. Зокрема, жителі просять облаштувати обрядову залу.

Поштове відділення села вимагає капітального ремонту. Потребує оновлення також приміщення сільського клубу. Спустошитись йому не дає присутність у приміщенні ФАПу. Але і там є багато проблем – протікає дах, взимку кімната опалюється дровами, але тепло там стає лише під завершення робочого дня.

Люди висловлюють занепокоєння, адже при такому ставленні до проблем села, молодь почне його покидати навіть при тому, що Марківка розташована на трасі.

Зі свого боку, як кандидат на голову селищної ради, я бачу шляхи вирішення прохань людей і про поштове відділення, і про обрядову залу, і організацію діяльності СК в абсолютно новому форматі використання приміщення сільського клубу. Це має бути Народний дім – де будуть сконцентровані всі служби та сервіси, які працюватимуть на потреби жителів всіх вікових категорій. Ми почули людей, головне, що вони теж готові згуртуватися і докласти своїх рук до поки що елементарного – благоустрою центру села.

коментує Світлана Кравченко.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня