13 Липня, 2020, 17:29

Мешканець Вінниці стріляв у парку, де гуляли діти

Патрульні Вінниці 12 липня склали протокол на чоловіка, який у парку вправлявся у стрільбі. Про це інформує пресслужба поліції.

Подія сталася вдень у парку “Хімік”. Перехожі повідомили до поліції, що в парку чоловік  стріляє з рушниці, а поруч знаходяться діти.

Інспектори  виявили порушника на місці події. Він  мав при собі пневматичну гвинтівку. Вінничанин спочатку заперечував факт стрільби, а згодом зізнався, що прийшов у парк постріляти по пляшках.

Патрульні доправили 58-річного громадянина до відділку поліції для складання протоколу. Суд призначить порушнику покарання.

Останні новини

Новини