4 Квітня, 2023, 15:26

Мешканець Ладижинської громади закликав поступитися територією України – суд відправив його за ґрати на три роки

У Вінниці апеляційний суд ухвалив вирок стосовно обвинуваченого у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та призначив йому три роки позбавлення волі. 

Як зазначає пресслужба Вінницького апеляційного суду, попереднє рішення Ладижинського міського суду було скасовано.

На думку прокуратури, суд міста Ладижин не повною мірою врахував поведінку громадянина О. під час розгляду кримінального провадження.

Чоловік не визнавав вину, не розкаявся та не усвідомив суспільну небезпеку злочину, не встановлено пом’якшувальних обставин. Прокурор просив скасувати вирок у частині призначеного покарання.

Натомість захисник та обвинувачений із вироком суду першої інстанції погодилися. Переконували: виправлення можливе без позбавлення чи обмеження волі. За словами захисника, О. тривалий час працює на Ладижинській ТЕЦ і був залучений до ліквідації наслідків ракетних обстрілів на ній.

«Це свідчить про те, що обвинувачений не має наміру надалі вчиняти злочини проти України. А злочин, який йому інкримінують, стосунку до збройної агресії не має: подія сталася 2016 року», – запевняв на судовому засіданні захисник.

Він також зауважив, що мешканець Ладижина має позитивну характеристику, одружений, виховує неповнолітню дитину.

Визнано ж його винним у тому, що в соціальній мережі «Вконтакте» поширив відеоматеріал, який містить публічні заклики до вчинення умисних дій, метою яких єзміна меж території або державного кордону України.

Під час апеляційного розгляду у скоєному чоловік розкаявся, вину визнав та просив суд не позбавляти його волі. Однак Вінницький апеляційний суд визначив йому три роки ув’язнення, яке належить відбувати реально.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня