11 Травня, 2023, 13:34

Меморандум про співробітництво міст-побратимів укладе Калинівська громада із французьким Сент-Мену

Відбулася зустріч в онлайн форматі керівництва міст Калинівки та французького Сент-Мену. Представники двох сторін обговорили подальшу співпрацю та перспективи підписання Меморандуму про співпрацю двох міст-побратимів. Про це повідомляється на сайті Калинівської міської ради.

Калинівський міський голова Василь Поліщук подякував народу та уряду Франції за постійну підтримку України. Під час обговорення проблем, які виникають в громаді, Василь Поліщук зазначив, що на базі Калинівської ЦРЛ планується відкриття відділення реабілітації для громадян, які постраждали внаслідок війни росії проти України. Тому є потреба у медичному обладнанні, яке використовуватимуть у новоствореному відділенні. Ще однією потребою Калинівської громади є придбання комунальної техніки для упорядкування території.

– Сподіваюсь, що співпраця наших міст буде тривалою та плідною, – каже міський голова Василь Поліщук. – У березні цього року наша громада вже отримала два генератори, які профінансували міська рада Сент-Мену та мер міста Бертран Куро. Ми раді співпраці у важкі для України часи й у мирний час, після перемоги України.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня