24 Листопада, 2021, 17:41

Масові перевірки дотримання карантинних норм проходять у Вінниці

Минулої доби складено 40 адмінпротоколів на заклади, що ведуть торгову діяльність та 53 постанови про адміністративні правопорушення за перебування в громадських місцях без маски. Рейдові групи поліції перевірили 191 торгівельний заклад, 51 з яких здійснював торгівлю з порушеннями карантинних правих.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

За добу поліцейські винесли 53 постанови про адміністративні правопорушення за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без захисних масок). За такі правопорушення передбачений штраф – від 170 до 255 гривень.

Що стосується закладів, поліцейські перевіряють наявність у працівників та відвідувачів документів, перелік яких визначених Постановою Кабміну N 1236, а саме: сертифікатів про вакцинацію у паперовому вигляді, або у застосунку «Дія», або довідки про негативний ПЛР-тест, дійсний протягом 72 годин.

Правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання карантинних вимог, у разі виявлення порушень – складають адміністративні протоколи.

За словами заступника начальника Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Івана Зайця, щодня мобільні групи здійснюють близько 700 перевірок. Рейдові групи з числа поліцейських та інших уповноважених служб перевіряють об’єкти інфраструктури області, торговельно-розважальні центри, заклади, які здійснюють торгівлю непродовольчими товарами з метою дотримання ними карантинних обмежень, встановлених для «червоної» зони епіднебезпеки.

Минулої доби на правопорушників складено 40 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей), серед яких 10 – на керівників торгових закладів, установ харчування, 29 – на підприємців та інших осіб, які здійснювали торгівельну діяльність.

Ця стаття передбачає накладення штрафу на громадян від 17 000 до 34 000 гривень і на посадових осіб – 34 000 до 170 000 гривень».

Останні новини

Новини

2 Грудня
1 Грудня
30 Листопада