Людмила Кушнір очолила команду «Української Стратегії Гройсмана» в Копайгороді

Люмила Кушнір

Команда «Української стратегії Гройсмана» об’єднує лідерів громад, справжніх професіоналів та небайдужих жителів Вінниччині. У селищі Копайгород місцеву організацію партії очолила секретар Копайгородської селищної ради Людмила Кушнір.

Людмила Кушнір народилась у селі Павлівка Калинівсього району. Нині проживає у селі Шипинки, що знаходиться на території майбутньої Копайгородської ОТГ, та працює в Копайгородській селищній раді. Значну частину свого життя присвятила дітям – робота в дитячому садочку для Людмили Василівни стала найяскравішим етапом трудової діяльності. У розпал пандемії коронавірусу Людмила Кушнір стала координаторкою спецфонду «СтопВірус» та допомагала землякам.

— «Українська Стратегія Гройсмана» – це та політична партія, яка близька мені по духу. Мені подобається бачення та цілі Володимира Борисовича щодо розвитку громад Вінниччини, я їх поділяю. Впевнена, що мою думку підтримують й чимало жителів нашої майбутньої Копайгородської ОТГ. Будувати успішну країну почнемо з Вінниччини, — каже Людмила Кушнір.

За словами Людмили Василівни, розвивати майбутню Копайгородську ОТГ варто, враховуючи мрії та бажання місцевих жителів. Нині нагальне питанням, яке болить багатьом людям, це стан доріг. Адже жителям деяких навколишніх сіл важко добратись до центру майбутньої ОТГ. Також не менш важливим питанням є водопостачання, яке разом з командою «Української Стратегії», Людмила Кушнір планує вирішити в майбутньому.

Згідно з соціологічним опитуванням, «Українська Стратегія Гройсмана» є лідером серед партій, яким найбільше довіряють жителі Вінниччини, – її готові підтримати до 52,7 % опитаних. Анкетування було проведене Соціологічним центром «SocioInform».

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня