31 Серпня, 2020, 11:34

Лідери місцевого самоврядування й бізнесу Оратівщини долучаються до “Української СтратегЇЇ Гройсмана”

«Українська Стратегія Гройсмана» формує команду ефективних самоврядців, які спираються на значний досвід практичної роботи й готові втілити в життя амбітні плани щодо якісного покращення умов життя своїх громад. Саме тому в Оратівській ОТГ до «Української Стратегії Гройсмана» долучилися оратівський селищний голова Ігор Барський та депутат Оратівської селищної ради, директор ТОВ «Агробуд» Олександр Шевчук.

В Оратівському районі імена Ігоря Барського і Олександра Шевчука здавна відомі і користуються заслуженою повагою. Багато добрих справ є в активі кожного з них, тому земляки дослуховуються до їхньої думки, довірять – постійно підтримують їх на виборах.

Ігор Іванович Барський вперше був обраний депутатом Оратівської селищної ради у 1994 р., згодом працював секретарем цієї ради. Повага до його професійності і порядності дозволила йому претендувати на посаду очільника громади. Від 2002 р. Ігор Барський – беззмінний селищний голова Оратова.

Коли настали грізні часи російської агресії, Ігор Іванович одним з перших ініціював акції допомоги українським військовим – організував земляків на збір коштів для придбання бронежилетів, шоломів приладів нічного бачення, продуктів харчування, різноманітного технічного обладнання для потреб Збройних Сил України.

Під час прем’єрства Володимира Гройсмана, який виступив з програмою широкої децентралізації, Ігор Барський підтримав адміністративно-територіальну реформу, провів чимало зустрічей, в ході котрих переконував земляків, що настав час творити об`єднати територіальні громади – брати на себе ініціативу й відповідальність за власне майбутнє. В результаті до Оратова приєдналися ще 5 сіл району, утворивши Оратівську ОТГ.

Цілком природно, що Ігор Барський не міг стояти осторонь, коли навесні Україну накрила хвиля пандемії, і на тлі неефективних дій центральної влади спецфонд «СтопВірус», створений за ініціативою Володимира Гройсмана, став дієвим інструментом на сторожі здоров`я вінничан. В якості координатора «СтопВірусу» Ігор Іванович організовував передачу медичним працівникам Оратівського району засобів індивідуального захисту, а для понад двох тисяч нужденних земляків в нагоді стали продуктові набори – це був ще один напрям роботи спецфонду.

 

Очільник Оратівської ОТГ з перших днів долучився до створення «Стратегії-2030» – плану сталого розвитку для кожної громади Вінниччини, оскільки певен: успіх «Стратегії-2020» зробив Вінницю найкомфортнішим для життя містом України, тож цей досвід можна реалізувати і на оратівській землі.

Вбачаючи конструктивний підхід до вирішення багатьох проблем краю, який демонструє команда Володимира Гройсмана, Ігор Барський прийняв рішення приєднатися до його команди.

  • Всі бачать, що команда Володимира Гройсмана – це команда не порожніх заяв, а вдалих і добрих справ. Децентралізація, яку ініціював його Уряд – це велике благо для громад. Поруч з Гройсманом – досвідчені професіонали, які не просто реагують на наявні виклики, а й здатні працювати на випередження, – переконаний оратівський селищний голова. – Тому й на Оратівщині ми зможемо використати успішні напрацювання вінничан, аби землякам жилося краще. А це краще робити, долучившися до команди «Української Стратегії Гройсмана».

Аналогічної думки дотримується й керівник ТОВ «Агробуд», депутат Оратівської селищної ради з 2002 р. Олександр Шевчук, який також долучився до роботи спецфонду «СтопВірус» в якості координатора і відомий далеко за межами району своїми благодійними акціями. Достатньо назвати його системну допомогу Збройним Силам України: передачу засобів індивідуального бронезахисту, обладнання та навіть вантажівок до бойових підрозділів та будматеріалів – Вінницькому військовому шпиталю. А цього року завдяки Олександру Петровичу Оратівській районній лікарні були передані медичні маски, халати, дезінфекційна рідина та навіть апарат штучної вентиляції легенів – небагато районних лікарень мають таких меценатів!

  • Земляки добре знають, хто виступив з ідеєю децентралізації, хто займає принципову позицію у питанні продажу землі, від кого прийшла допомога у перші тижні спалаху пандемії корона вірусу, – каже Олександр Шевчук. – Тому мій вибір є очевидний: я впевнений, що «Українська Стратегія Гройсмана» зможе поширити успіх обласного центру, який кілька років поспіль визнається найкомфортнішим містом України, на всі громади Вінниччини.

Подібна позиція ефективних керівників самоврядних та господарських структур свідчить про те, що проект «Українська Стратегія Гройсмана» має низку переваг перед столичними партіями старого типу, оскільки побудований не «згори» – під забаганки лідера, а «знизу» – від потреб і сподівань простих людей, і враховує місцеву специфіку.

Долучення до «Української Стратегії Гройсмана» таких знакових лідерів, якими є Ігор Барський та Олександр Шевчук, слугує яскравим доказом того, що цей проект восени покаже гідний результат на місцевих виборах.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня