8 Лютого, 2021, 10:15

Китайській компанії Yutong презентували можливості інвестування у Вінниці

Вінницькій міській раді 5 лютого у для представників компанії Yutong (Китай) презентували можливості інвестування у Вінницькому індустріальному парку та участі у Вінницькому  інноваційно-технологічному парку «Кристал». Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Представники міської ради та комунального підприємства «Вінницький муніципальний центр інновацій» розповіли про нинішній стан соціально-економічного розвитку Вінницької міської територіальної громади, переваги ведення бізнесу на її території, а також умови інвестування у Вінницькому індустріальному парку.

– Вінниця системно працює над соціально-економічним розвитком, особливо в частині залучення інвестицій. У цьому напрямку міський голова Сергій Моргунов продовжив стратегічну роботу, запроваджену ще Володимиром Гройсманом. Команда Вінницької міської ради докладає максимум зусиль, щоб місто надалі залишалося найкомфортнішим місцем для ведення бізнесу в Україні та було привабливим для іноземних й регіональних інвесторів, − розповів секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Директор комунального підприємства «Вінницький муніципальний центр інновацій» Світлана Ярова представила детальну інформацію про переваги інвестування у Вінницькому індустріальному парку. Серед іншого було зазначено, що на його території вже забезпечено усю необхідну інженерно-комунікаційну інфраструктуру для початку ведення бізнесу. Крім того, підключення резидентів парку до комунікацій є безкоштовним.

Також під час зустрічі обговорили перспективи міжкультурної співпраці, освітнього та наукового співробітництва.

Про потенційного інвестора

Yutong −китайська компанія, яка виготовляє автобуси та електричні автобуси. Штаб-квартира компанії розташована у міському районі Чженчжоу в провінції Хенань. У виробництві автобусів компанія використовує комплектуючі таких компаній, як MAN, zF, Wabco, DANA, Cummins, Eaton, Allison, Nissan, Hino. У 2020 році Yutong експортував понад 70 000 легкових автомобілів та продав 140 000 нових енергетичних автобусів по всьому світу.

Про інвестиційну ділянку

«Вінницький індустріальний парк» – ділянка типу «greenfield», площею 35,7 га, що розташована за адресою вул.Немирівське шосе, 213. Ділянка оснащена всіма необхідними технічними комунікаціями. Таким чином суб’єкти господарювання отримують фактично готову ділянку для початку своєї справи, що є значною конкурентною перевагою.

Пріоритетні галузі промисловості «Вінницького індустріального парку» відповідно до затвердженої Концепції: виробництво меблів, ремонт та монтаж машин і обладнання; машинобудування; логістика та сервісне обслуговування.

«Вінницький муніципальний центр інновацій», є керуючою компанією «Вінницького індустріального парку». Основними функціями підприємства є: поліпшення інвестиційного іміджу міста, створення нових робочих місць, забезпечення сприятливих умов для розвитку промислових підприємств та супутніх видів підприємницької діяльності. залучення та супровід інвесторів, отримання всіх  необхідних дозволів для учасників «Вінницького індустріального парку» та постінвестиційна підтримка підприємств.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня