2 Березня, 2023, 16:01

Коронавірусом на Вінниччині хворіє 847 людей

Протягом доби, 1 березня, у Вінницькій області зареєстрували 68 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Серед дітей зареєстрували дев’ять випадків захворювання.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

За останню добу одужали 50 осіб. Станом на 2 березня хворіє 847 осіб (в тому числі 89 дітей, медиків – 14).

За останню добу зареєстровано один летальний випадок, – повідомляють у Вінницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Зменшення зимової хвилі COVID-19

Міністерство охорони здоров’я прогнозує завершення зимової хвилі COVID-19 в перші два тижні березня, зниження захворюваності на короновірусну хворобу відбудеться до кінця березня.

Про це сказав заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Перший-другий тиждень березня це буде завершення зимової хвилі коронавірусної інфекції. Прогностично показники по захворюваності в кінці березня мають бути на доволі низькому рівні. Ми не очікуємо миттєвого підвищення навіть на фоні появи “Кракену”, поява штаму Omicron XBB.1.5 призводить до того, що зростання відбувається, але воно незначне в межах країни, – сказав Кузін.

Нині в Україні доступні близько 8 млн доз вакцини проти COVID-19. Зараз використовуються чотири типи вакцини трьох типів: однодозова Janssen виробництва Johnson & Johnson, вакцина “Комірнаті” виробництва Pfizer – дитяча та доросла форми, вакцина CoronaVac китайського виробництва.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня
25 Березня