19 Квітня, 2023, 8:44

Клас безпеки на базі рятувального підрозділу ДСНС відкрили у Гайсинській громаді (ВІДЕО)

17 квітня у День пожежної охорони, на ще один Клас безпеки у Вінницькій області стало більше.

Цього разу урочисто перерізали стрічку та офіційно відкрили опорний Клас на базі Гайсинського районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Справжня форма рятувальників, цікаві конкурси, поважні гості, пізнавальні та солодкі подарунки очікували сьогодні на перших відвідувачів безпекового простору. Його, за всіма вимогами підготували до відкриття надзвичайними за підтримки місцевої влади.

На відкриття Класу безпеки, організатори запросили заступника Директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Романа Рудака, головного рятувальника області Руслана Шевчука, його заступника із запобігання НС Олега Сторожука, начальницю районної військової адміністрації Людмилу Головашич та заступника Гайсинського міського голови Ігоря Пашистого.

Перший урок в класі провели для учнів 7-го ліцею м.Гайсин. Зустрічали малечу не лише справжні рятувальники, а й показова команда ДЮРП «Сигнал», яка допомогла фахівцям ДСНС провести перший урок в цікавій ігровій формі та ознайомити їх із напрямками діяльності Служби порятунку загалом. Ліцеїстам та почесним гостям презентували спеціальні тематичні локації за напрямками цивільного захисту, пожежної та мінної тематики, домедичної допомоги, щодо питань техногенної безпеки, а також не оминули увагою й куточок правил дорожнього руху.

Цього дня дітлахи мали змогу не лише побачити багато цікавого, а ще й отримати подарунки після проходження смуги перешкод на адаптованій, відповідно до віку дітей локації, у форматі наближеного до «Firefighter Combat Challenge». Позитивні емоції, посмішки на обличчях дітей, отримані знання з безпеки життєдіяльності – це те, до чого прагнуть завжди рятувальники в превентивній роботі з дітьми.

І, цього разу, ДСНС-ники вкотре переконалися, що майбутнє наших дітей у надійних руках. Адже безпека та захист молодого покоління є прерогативою сьогодні для всіх – держави, рятувальників, освітян та батьків.

 

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня