Картопля по-уланівськи стане “родзинкою” туристичної привабливості для Уланівської громади, – депутат Вінницької обласної ради Ірина Івасюк

Кожна територіальна громада Вінниччини має потенціал для збільшення туристичної привабливості, яка може сприяти як приходу інвесторів, так і вдосконаленню комунальної інфраструктури – про це в етері програми “Політична думка” ТРК “Вінниччина” заявила депутат Вінницької обласної ради, керівник секретаріату Вінницької обласної парторганізації  “Української Стратегії Гройсмана” Ірина Івасюк.

  • Не лише великі міста, а й малі громади мають потенціал для збільшення туристичної привабливості, і це не обов`язково має бути унікальна історична споруда – як це було, наприклад, із палацом Потоцьких у Тульчині, котрий ще за прем`єрства Володимира Гройсмана став площадкою для проведення “OperaFest” – музичних фестивалів справді європейського рівня, – вважає пані Ірина. – Для Уланівської громади такою “родзинкою” цілком може стати картопля по-уланівськи – всесвітньо відомий кулінарний рецепт. Чудово, що у самій Уланівській громаді виникла ідея провести кулінарний фестиваль, присвячений цій страві, яку винайшла Глафіра Дорош – її добре пам`ятають багато уланівчан. Ми вирішили підтримати цю ідею, і вже створено робочу групу, яка займається організацією першого фестивалю, який, сподіваюся, має всі шанси стати регулярним. Уланів може стати чудовою площадкою для різноманітних кулінарних шоу, котрі приваблюватимуть туристів. А це – додаткові надходження до бюджету громади, які дадуть можливість покращити інфраструктуру села.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня