1 Жовтня, 2020, 17:07

Кандидатом на посаду Козятинського міського голови “Українська Стратегія Гройсмана” висунула Тетяну Єрмолаєву

Команда «Української Стратегії Гройсмана» висунула кандидатками на посади міських голів Вінниччини трьох жінок. Одна з них – Тетяна Єрмолаєва, вона балотуватиметься у Козятині.

Тетяна Єрмолаєва – успішна підприємиця, але чимало уваги приділяє волонтерській діяльності, бере активну участь у житті міської громади. Земляки поважають її за щирість і принциповість.

– Мій свідомий вибір – бути членом команди Володимира Гройсмана. Результати її роботи ми бачимо у Вінниці – найкомфортнішому місті України, – пояснює свій політичний вибір пані Тетяна. – «Українська Стратегія Гройсмана» – партія місцева, вона – мобільна, завжди можлива комунікація, можна порадитися та в будь-який час отримати допомогу та підтримку. Володимир Гройсман виступив із прекрасною ініціативою – розробити «Стратегію-2030» для  розвитку кожної громади та всієї області. Я переконана, що без такого плану не можна рухатися далі.

Першим кроком після перемоги на виборах Тетяна Єрмолаєва бачить затвердження «Стратегії-2030». Саме в цьому документі буде закладено стратегію вдосконалення інфраструктури об`єднаної громади: вирішення проблем з водопостачанням, реконструкцію центра міста, розвиток медицини й освіти, гармонійий розподіл бюджету з урахуванням потреб всіх населених пунктів, що увійдуть до Козятинської ОТГ.

– Люблю свою роботу. Щоб жити на 100 відсотків, треба працювати на всі 200. Крім суто професійних досягнень, маю найнеобхідніше – підтримку колег, друзів і моєї прекрасної родини. Я – не одна, в мене є команда, і це окрилює, – переконана в успіху пані Тетяна. –  Через десять років бачу свою громаду безпечною, комфортною, сучасною, привабливою, багатою та молодіжною!

Останні новини

Новини

21 Березня
20 Березня
17 Березня