Ігор Корольчук балотується до обласної ради від «Української Стратегії Гройсмана»

Ігор Корольчук, екскерівник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, балотується до Вінницької обласної ради від «Української Стратегії Гройсмана».

Ігор Євгенович – давно в команді Володимира Гройсмана, працював разом з ним ще у Вінницькій міській раді, тому не мав сумнівів у тому, з якою політичною силою йти на вибори.

– «Українська Стратегія Гройсмана» – це найбільш перспективна партія, тому я балотуюся саме від неї. Адже її очолює людина, як показала відмінну роботу  на посаді прем’єр-міністра.  Я вважаю, що роки прем’єрства Володимира Гройсмана  були найкращими роками для України, – переконаний Ігор Корольчук.

Своїм завданням Ігор Євгенович вважає всіляке сприяння створенню рівних умов для розвитку бізнесу:

«Без розвитку місцевого бізнесу неможливий розвиток економіки краю. В області потрібно створити такі умови для реєстрації і роботи бізнесу всіх рівнів,  щоб не було ніякої упередженості, щоб діяли  прозорі правила й було якомога менше бюрократизму».

Своїм найбільшим досягненням Ігор Корольчук вважає результативну роботу в Службі автомобільних доріг.

– Ви сюди приїхали хорошою якісною дорогою. І таких доріг на території області з’явилося досить багато. От це і є досягнення, яким я можу пишатися.

Ігор Корольчук переконаний, що команда «Української Стратегії Гройсмана» здатна зробити все для того, щоб за десять років Вінниччина стала успішним регіоном, на який рівнятимуться інші області України.

– Ми плануємо розпочати будівництво успішної України з Вінниччини. І в нашій команді є достатня кількість фахівців, які мають досвід успішного втілення сміливих планів.

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня