18 Березня, 2021, 16:57

На Вінниччині створять обласни комунальний хоспіс

Сьогодні, 18 березня, під головуванням Андрія Ковальова відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. Засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM.

Депутати внесли зміни до проєкту рішення «Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальному некомерційному підприємству «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради». Правку у пункт 1 проєкту запропонував голова комісії Андрій Ковальов.

– Ми розглянули питання, яке стосується поділу земельної ділянки нашого онкоцентру. Після слів про поділ земельної ділянки на дві земельні ділянки ми додали «для створення комунального закладу охорони здоров’я – хоспісу», – прокоментував голова постійної комісії.

За словами Андрія Ковальова, внесені правки  у проєкт рішення фіксують позицію депутатів обласної ради, що хоспіс буде саме комунальною установою.

– Наміри депутатів обласної ради були в першу чергу направлені на забезпечення мешканців Вінницької області хоспісною установою, яка надзвичайно потрібна для нашого регіону. Ця хоспісна установа буде комунальною, і земля залишається у комунальній власності громади, – наголосив Андрій Ковальов.  

Як пояснив голова комісії, укладені закладом пакети із НСЗУ нададуть можливість людям безкоштовно отримувати хоспісну допомогу у комунальному закладі.

– Це питання перспективи, відповідні рішення будуть ухвалюватися депутатами на сесіях обласної ради. Сьогодні ми зафіксували позицію депутатів про те, що заклад буде комунальним. Відповідно усі подальші рішення будуть ухвалюватися у цьому напрямі, – зазначив Андрій Ковальов.  

 

 

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня