Григорій Дерун: «У розпал пандемії коронавірусу спецфонд «СтопВірус» об’єднав бізнес, владу та небайдужих земляків»

У розпал пандемії коронавірусу спецфонд «СтопВірус», ініційований Володимиром Гройсманом, спрацював на випередження та сповільнив поширення інфекції, — зазначає вінницький підприємець Григорій Дерун.  Детальніше про те, як фонд працював у жорстких карантинних умовах та що саме було зроблено, Григорій Григорович розповів у програмі «Час змін» на радіо «Місто над Бугом».

— У розпал пандемії коронавірусу чимало наших земляків побачили, що потрібно діяти негайно. Тому ініціатива Володимира Гройсмана щодо створення спецфонду «СтопВірус» була настільки важливою, що її навіть важко оцінити. Адже завдяки тому, що біля цієї ініціативи об’єдналися представники бізнесу та всі люди, які готові були допомагати, на рахунок спецфонду надійшли кошти, які дали можливість, передусім, підтримати медиків. Тому не чекаючи, коли наша держава розбереться у справах і надасть таку можливість, спецфонд «СтопВірус» почав відразу діяти, — розповідає Григорій Дерун.

За словами пана Григорія, завдяки спецфонду допомогу отримали як медики, так і пересічні жителі області, які опинилися в складних життєвих обставинах – літні люди та малозабезпечені сім’ї. Мовляв, тоді було вкрай важливо, аби люди поважного віку не ходили в магазин та не наражали себе на небезпеку, ризик для них був найбільшим.

"Час змін" з Григоріем Деруном

Як вінницький бізнес виживає в період карантину та як зберігає робочі місця. Антикризова муніципальна програма, яка допомагає підприємцям втриматись на плаву.

Опубліковано Радіо Місто Над Бугом – 101,8 FM Четвер, 6 серпня 2020 р.

— Згадую слова Володимира Гройсмана про те, що працювати потрібно на випередження. Саме так у розпал пандемії коронавірусу наш спецфонд «СтопВірус» і робив. Коли з’явилась необхідність у ліках, ми закуповували їх, оскільки на той час на них був шалений попит. Зокрема, співпрацювали з Ларисою Мороз, фахівцем-інфекціоністом. Вона підказувала, що є найнеобхіднішим, і де це придбати. Це була так звана термінова співпраця. Але на цьому ми не зупиняємось і як волонтери продовжуємо допомагати людям, — додає Григорій Григорович.

Нагадаємо, спецфонд «СтопВірус» було створено за ініціативою Володимира Гройсмана на базі благодійного фонду «Подільська громада». Завдання фонду – збір коштів на придбання необхідних матеріалів для боротьби з коронавірусом та надання допомоги населенню Вінницької області. До спецфонду долучилося чимало свідомих громадян, підприємців та волонтерів.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня