13 Червня, 2022, 12:05

Громадська організація “Гільфе” передала Вінниці 3000 продуктових наборів

Вінниця отримала 3000 продуктових наборів. Їх надала громадська організація «Гільфе» з Чернівців за сприяння міжнародного благодійного фонду «Джойнт». Пакунки з найнеобхіднішими продуктами роздадуть найбільш вразливим категоріям громадян серед переселенців та містян.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

«Завдяки тісній співпраці міської влади з міжнародними партнерами, бізнесом, маємо можливість допомогти тим переселенцям, які тимчасово знайшли прихисток у Вінниці. Крім того, підтримати і вінничан. Днями ми отримали благодійну допомогу від ГО «Гільфе» з міста Чернівці, яка за підтримки міжнародного благодійного фонду «Джойнт» надала продуктові набори. Дякуємо директору фонду Отілії Гулікі за допомогу, яка буде надана тим, хто її найбільше потребує», – каже перша заступниця директора департаменту соціальної політики міської ради Наталія Паламарчук.

Наталія Паламарчук додає, що пакунки з продуктами роздадуть багатодітним родинам з числа внутрішньо переміщених осіб, особам з інвалідністю та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах внаслідок смерті одного чи кількох членів родини, втрати житла тощо. Крім того, допомогу отримають і багатодітні родини Вінницької громади, на утриманні яких знаходиться 5 і більше дітей.

Довідка:

Набори з продуктами можна отримати у Центрі надання благодійної допомоги за адресою вул. Соборна, 68, який працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00. Субота та неділя – вихідні.

Контакти для довідок: (097)-083-59-98; (093)-705-61-91. Дзвінки приймають з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 17:00.

Останні новини

Новини

18 Серпня
17 Серпня