10 Грудня, 2020, 13:10

Гройсман: у Держбюджеті на 2021 рік немає економіки

Якщо Уряд і Парламент не зможуть ухвалити Державний бюджет на 2021 рік у встановлені терміни, це загрожуватиме Україні катастрофічними наслідками. Таку думку висловив Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України 2016-2019 рр, в інтерв’ю Олесі Бацман.

Він також критично висловився про сам держбюджет на наступний рік. Утім зазначив, що навіть такий кошторис все ж варто ухвалити.

– Я дивлюся на бюджет країни 2021 року. Перше, що я хочу сказати, дуже важливо, аби навіть цей бюджет, який вони підготували, парламент увалив. Краще жити у 2021 році з гіршим бюджетом, ніж жити взагалі без бюджету. Тому що взагалі без бюджету – це катастрофа, – сказав Володимир Гройсман. – Утім, коли ми дивимося на сам бюджет – там немає економіки, там немає людей. І це мене дуже насторожує, тому що в наступному році ми будемо мати наслідки коронавірусу. А чіткої системної підтримки економіки немає.

Політик нагадав, що ще в квітні висловлював свої пропозиції про підтримку економіки, а також пропонував програми підтримки українського бізнесу. Зокрема, компенсації за створення або підтримання робочих місць,  реструктуризація податків для малого бізнесу.

Останні новини

Новини

24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня