Гройсман посів друге місце у загальнодержавному рейтингу довіри

Прем’єр-міністр України (2016-2019) Володимир Гройсман посів друге місце у загальнодержавному рейтингу довіри. Відповідні результати опитування сьогодні, 27 липня, оприлюднила Соціологічна група Рейтинг.

Так, відповідно до результатів інтерв’ю face-to-face, проведеного 15-20 липня цього року, Володимиру Гройсману довіряють 27% громадян України. Вищий відсоток лише у чинного Президента Володимира Зеленського41%.  Закриває трійку політиків, з найвищим рівнем довіри, Юрій Бойко. Нардепу від “Опозиційної платформи – За життя” довіряє 23% українців.

Опитування проводилося серед населення України віком від 18 років у всіх областях країни, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Всього в соціології взяли участь 2000 респондентів.

Додамо, що Володимир Гройсман – єдиний український політик, який за останній рік не тільки не втратив показник довіри громадян, а й наростив його. Рік тому, в липні 2019 року, Гройсману довіряли 20% респондентів. Натомість, рівень довіри до Володимира Зеленського тоді становив 65%.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня