20 Січня, 2023, 15:20

Господині із Крижополя приготували для захисників Бахмута сім кілограмів сальної намазанки

Сім кілограмів сальної намазанки для бійців, що боронять Бахмутський напрямок, приготували пенсіонерки із селища Крижопіль. Намазку з сала для захисників готує кухарський штаб “Любаня”. Пенсіонерки Крижополя організували його у лютому, після повномасштабного вторгнення Росії, повідомляє “Суспільне.Вінниця”. 

“Ми багато готували: вареники, відбивні, котлети, салати. Подумали, що треба щось таке приготувати, аби він поклав собі в кишеню, а потім дістав і перекусив цей бутерброд. Сало – це ж наш наркотик”, – зазначила господиня Любов.

За технологією заморожене або свіже сало спершу пропускають через мʼясорубку, потім додають до нього спеції.

“Часник, кріп, сіль і перець додаємо сюди. Це щоб смачно було, плюс вітаміни. Нехай їдять, згадують нас і не хворіють там”, – розповіла господиня Антоніна.

Далі суміш перемішують та фасують по контейнерах.

“Кладемо в контейнери, добре втрамбовуємо, щоб більше вмістилося. Вага такого контейнера 450-500 грам. Це щоб добре воно зберігалося, поки воно їде до місця призначення”, – господиня Галина.

Продукцію для намазки надають місцеві м’ясні лавки, приносять і сусіди. Таку суміш можна їсти з хлібом, додавати до супів. Також можна на ній смажити.

Господині із Крижополя приготували для захисників Бахмута сім кілограмів сальної намазанки Господині із Крижополя приготували для захисників Бахмута сім кілограмів сальної намазанки

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого