Голова Вороновицької громади Олександр Ковінько вручив страхові сертифікати

Вже п’ять років страхова компанія «Місто» страхує усіх діток Вороновицької громади від народження і до 18 років та учасників АТО від нещасного випадку.

Цьогоріч, напередодні свята Покрови, голова Вороновицької об’єднаної територіальної громади Олександр Ковінько вручив страхові сертифікати у Гуменному та Михайлівці.

Ми перша громада в Україні, яка за бюджетні кошти застрахувала усіх дітей від народження і до 18 років, адже діти – найважливіше що є у нас – батьків. Згодом ми застрахували і учасників АТО.

зазначає Олександр Геннадійович

У Вороновицькій громаді така практика страхування діє вже п’ять років. За ці роки не один раз батьки зверталися до страхової компанії «Місто» і усім їм були виплачено страховки. Після приєднання Гуменської сільської ради до Вороновицької ОТГ ми застрахували і Ваших діток та учасників АТО.

У майбутньому ми страхуватимемо усіх дітей по усіх селах, які входитимуть до Вороновицької громади.

Я бажаю Вам міцного здоров’я та, звичайно, хай ці сертифікати не будуть Вам потрібними.» –

зазначив Олександр Ковінько.

Ми, депутатський корпус селищної ради, підтримали Олександра Геннадійовича, адже здоров’я дітей для нас головне. І вже п’ять років усіх дітей від народження і до 18 років у Вороновиці і Комарові застраховано.» –

наголосив кандидат в депутати до Вінницької обласної ради Сергій Якубовський.

Про страхову компанію «Місто», про страхові виплати та про користування сервісними картками розповіла представник компанії Дар’я Поливода.

Страхові сертифікати для дітей було вручено у закладах дошкільної освіти «Мальва» і «Пролісок», та у Михайлівській школі. Учасникам АТО – у Гуменській сільській раді.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня