Голова села Хоменки Шаргородського району долучилася до «Української Стратегії Гройсмана»

До «Української Стратегії Гройсмана» долучилася Галина Попсуй, голова села Хоменки Шаргородського району.

Галина Михайлівна очолює сільську громаду з 2002 року, а до того 25 років працювала вчителькою: п’ять років викладала математику в селі Сапіжанці і 20 – у Хоменках (у школі села Хоменки 17 років була не лише вчителькою математики, а й заступницею директора з виховної роботи). Була депутаткою районної ради третього скликання.

Галину Попсуй односельці знають як дбайливу господарницю, яка живе проблемами села. Лише за останні п’ять років вона підготувала 14 проєктів, завдяки яким вдалося залучили до розвитку села майже два мільйони гривень позабюджетних коштів. Зокрема залучені кошти були використані для ремонту й умеблювання дитсадка, освітлення вулиць (завершується встановлення ліхтарів, незабаром освітлюватимуться 40 км вулиць), обладнання ігрового майданчика з фонтаном, упорядкування парку «Поле пам’яті».У Жмеринці міський голова Анатолій Кушнір очолив "Українську Стратегію Гройсмана"

«Я радо долучилася до «Української Стратегії Гройсмана», оскільки її засновник – наш земляк, людина, яка добре знає Вінниччину і, без сумніву, всіляко дбатиме про неї, – каже Галина Попсуй. – Він має значну підтримку жителів Вінниччини, адже на прикладі Вінниці його команда показала, як можна втілювати найсміливіші плани. Беручи приклад з Вінниці, ми вчимося розвивати свої села і містечка. Так ми з нашої Вінниччини розпочнемо будівництво успішної України, і я вірю в наш спільний успіх».

Останні новини

Новини

21 Березня
20 Березня
17 Березня