23 Вересня, 2021, 23:03

Голова партії Порошенка на Вінниччині зганьбився, надавши некомпетентний коментар ЗМІ

Голова обласної організації «Європейської Солідарності», голова фракції «ЄС» в облраді Андрій Гижко  дав некомпетентний коментар місцевому інтернет-сайту, продемонструвавши цілковите нерозуміння суті питання, яке завтра розглядатиметься на черговій сесії Вінницької обласної Ради.

Зокрема завтра на порядку денному розглядатиметься проєкт рішення поданий Вінницькою обласною державною адміністрацією “Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів, релігійних організацій комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго»”. 

Це доопрацьований документ, в який було внесено суттєві правки на профільній комісії Вінницької обласної Ради. Зокрема депутати категорично відкинули пропозицію  чиновники обласної державної адміністрації  підняти тариф на опалення для населення на 51% і зафіксували його на рівні минулго року. Саме в такій редакції цей документ буде завтра розглядатись:

Голова партії Порошенка на Вінниччині зганьбився надавши некомпетентний коментар ЗМІ

Але очільник партії Порошенка на Вінниччині мабуть  останнім часом не сильно переймається питаннями розвитку області і неуважно вивчає проекти  рішень, які будуть розглядатись на сесії. Адже судячи з коменту Андрія Петровича, він щиро вірить , що завтра його фракція не буде голосувати за “суттєве підвищення тарифу для населення”, хоча проєкт рішення взагалі не передбачає підвищення тарифу для населення і фіксує його на рівні минулого року. Скоріш за все голова фракції “ЄС” просто  не спромігся ознайомитись із доопрацьованим документом, який завтра розглядатиметься в сесійній залі. В цій ситуації коментувати для ЗМІ від імені фракції документ, з текстом якого  елементарно не ознайомився є вкрай безвідповідальним  і демонструє повну некомпетентність і неповагу до жителів Вінниччини з боку партії  Порошенка на Вінниччині.

 

Голова партії Порошенка на Вінниччині зганьбився надавши некомпетентний коментар ЗМІ

З текстом проєкту рішення можна ознайомитись на сайті Вінницької обласної Ради: https://vinrada.gov.ua/upload/docs/addons/fec16012b73063d9e635c28677cf8d92.pdf

Останні новини

Новини

3 Жовтня
30 Вересня