11 Грудня, 2020, 14:39

Голова бюджетної комісії Вінницької обласної ради працюватиме на безоплатній основі, як усі інші голови постійних комісій

11 грудня на другій сесії Вінницької обласної ради депутати обрали головою бюджетної комісії облради Галину Якубович, представницю партії «Українська Стратегія Гройсмана». Її кандидатуру на розгляд депутатського корпусу вніс головуючий на сесії Вячеслав Соколовий.

– Пропоную обрати Галину Якубович головою постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету. Багатьом з нас Галина Анатоліївна знайома, як фахівець, управлінець, людина яка розуміється у питаннях місцевого самоврядування та бюджетних процесах. Тож прошу підтримати подану кандидатуру, – звернувся до депутатів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Пропозицію депутати підтримали. «За» подану кандидатуру проголосували 62 депутати.

У цьому скликанні Вінницької обласної ради голова постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету буде працювати на безоплатній основі. Відповідні зміни депутати облради також погодили на сесії.

До речі, на безоплатній основі працювали досі і працюють зараз голови інших комісії Вінницької обласної ради. У попередньому скликанні Вінницької облради таких було 13, у нинішньому – 7. Тепер так само, на безоплатній основі, працюватиме і голова бюджетної комісії.

Представниця «Української Стратегії Гройсмана» Галина Якубович входила до складу постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету, була секретарем комісії.

 

Довідка.

Галина Якубович. Заступниця вінницького міського голови.

Народилася 8 серпня 1974 року в м.Жмеринка. Освіта – вища. Навчалася в  Харківському житлово-комунальному технікумі; в Харківській державній академії міського господарства; в Національній академії державного управління при Президентові України.

У 1991 р. розпочала трудову діяльність в управлінні освіти Жмеринської міської ради; у 1995 р. призначена на посаду економіста відділу доходів фінансового управління Жмеринської міської ради; в 2000 р. призначена заступником начальника-начальником бюджетного відділу фінансового управління Жмеринської міської ради. У 2002-2003 рр. працювала в.о. начальника фінансового управління; у 2003-2004 рр. –  заступником начальника управління – начальником бюджетного відділу фінансового управління Жмеринської міської ради; у  2004-2006 рр. –  заступником міського голови з економічних питань, начальником управління економіки Жмеринської міської ради; у 2006-2007 рр.– начальником відділу регуляторної політики та підприємництва управління економіки Жмеринської міської ради.

У травні 2007 року призначена начальником управління економіки й інвестицій Вінницької міської ради. Із 1 квітня 2011 року – директор департаменту економіки й інвестицій Вінницької міської ради. Із березня 2015 року – в.о.заступника вінницького міського голови, з 27 березня 2015 року – заступник вінницького міського голови.

Переможець конкурсу «Посадова особа виконавчих органів Вінницької міської ради – 2012» (II місце у номінації «Креативність»).

Виховує сина.

На місцевих виборах у жовтні очолила обласний список кандидатів у депутати Вінницької облради від «Української Стратегії Гройсмана».

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня