7 Березня, 2023, 9:46

Французькі благодійники передали генератори Калинівській громаді

Відбулася офіційна зустріч Калинівського міського голови Василя Поліщука з делегацією франко-української асоціації “Stand With Ukraine” на чолі з президентом Едвардом Мейором та представником в Україні Тадеєм Тулузом.

Від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну Франція та французький народ виявляють солідарність та готовність надавати підтримку Україні та українському народу у його героїчному супротиві агресії.

У рамках співпраці франко-українська асоціація “Stand With Ukraine” передала Калинівській громаді два генератори потужністю 9,5 кВт, які профінансували партнери асоціації – місцева громада французького міста Сант-Менеульдь (Sainte- Ménehould) у департаменті Шампань, – інформує Вінницька міська рада.

Громада французького міста Сант-Менеульдь передала Калинівщині генератори

Акція з розсилки генераторів від французьких територіальних громад до українських міст була ініційована асоціацією “StandWithUkraine” у партнерстві з українською громадською організацією Мережа захисту національних інтересів “ANTS”.

Міська рада міста Сант-Манеульдь та його мер Бертран Куро профінансували ці два генератори для міста Калинівка і хотіли б продовжувати розвивати співпрацю з вашою громадою. “Stand With Ukraine” за підтримки Посольства України у Франції готові надати вам сприяння у встановлення такого співробітництва, – зазначив президент франко-української асоціації “Stand With Ukraine” Едвард Мейор.

Громада французького міста Сант-Менеульдь передала Калинівщині генератори

Калинівський міський голова Василь Поліщук подякував народу Франції та особисто меру міста Сант-Менеульдь за підтримку та допомогу та зазначив, що український народ високо цінує підтримку, яку нині надає Україні французький народ.

Наша громада буде рада такій співпраці й запрошує мера міста Сант-Менеульдь відвідати Калинівщину, – зазначив Калинівський міський голова. – Ми вдячні усім, хто у важкий для нас час, допомагає, підтримує український народ. Разом ми зможемо подолати ворога й продовжити нашу співпрацю у мирній Україні.

Останні новини

Новини

25 Березня
24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня