2 Серпня, 2022, 13:39

Двадцять укриттів у житлових будинках Вінниці допоможе облаштувати Благодійний фонд “Подільська громада”

Кінцевий термін подачі анкет – 16 серпня 2022 року

Самостійно облаштувати укриття у Вінницькій громаді можна буде завдяки проєкту «Укриття для життя». Команди ОСББ, ОСН та ГО можуть подавати заявки та втілити один проєкт, фінансування якого складає 10 тисяч гривень. Ці кошти можна буде отримати за умови співфінансування – не менше двох тисяч гривень. Про це повідомляє пресслужба Фонду громади «Подільська громада».

«Проєкт реалізується на території Вінницької громади. Він передбачає кілька етапів. До 16 серпня триватиме збір заявок, а з 16 по 18 серпня – визначення переможців. Потім будемо формувати угоди та здійснювати облаштування укриттів. Обов’язково буде проведено об’їзд укриттів, спілкування з командами, оцінка результатів та роздача пакунків першої необхідності. Усі заходи в рамках проєкту, включно зі звітуванням, будуть завершені до кінця жовтня цього року», – уточнює голова Фонду громади «Подільська громада» Олена Данілова.

Необхідно розгорнуто й детально заповнити аплікаційну форму за посиланням.

Саме на основі змісту анкет будуть визначені ті укриття, які отримають грантову підтримку. Крім цього, обов’язково варто додати фото укриття в теперішньому стані.

Проєкт дозволить обладнати 20 укриттів для комфортного перебування мешканців/ок, а також укомплектувати для них «Пакунки безпеки» з речами першої необхідності.

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня