2 Грудня, 2020, 11:02

Друга сесія Вінницької облради відбудеться 11 грудня: на порядку денному – 7 питань

Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий скликає другу чергову сесію на 11 грудня.  

У порядку денному пленарного засідання – сім питань:

  1. Про дострокове припинення повноважень депутата Вінницької обласної Ради VIII скликання.
  2. Про хід виконання рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 45 «Про обласну Програму «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки».
  3. Про положення про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради VIII скликання.
  4. Про Положення про помічника-консультанта депутата Вінницької обласної Ради.
  5. Про внесення змін до рішення 1 сесії обласної Ради VIII скликання від 20 листопада 2020 року № 8 «Про затвердження переліку та обрання складу постійних комісій Вінницької обласної Ради VIII  скликання».
  6. Про оплату праці голови, першого заступника голови, заступників голови Вінницької обласної Ради VIII скликання.
  7. Про внесення змін до рішення 42 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 21 лютого 2020 року №931 «Про Порядок призначення і звільнення керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області».

Довідка. В облраду VIII скликання пройшли представники шести партій: “Українська Стратегія Гройсмана”, “Батьківщина”, “Слуга народу”, “ОПЗЖ”, “За майбутнє”, “Європейська солідарність”. Найчисельнішу фракцію сформувала “Українська Стратегія Гройсмана”, яка, за результатами місцевих виборів, одержала 40 депутатських мандатів. Решта партій має у фракціях від 7 до 11 депутатів.

 

 

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня