6 Жовтня, 2020, 11:41

До Вінницької обласної ради Андрія Поліщука висунула “Українська Стратегія Гройсмана”

В команді Володимира Гройсмана є чимало висококласних фахівців, які вдало поєднують управління господарськими структурами з науково-викладацькою діяльністю та депутатською роботою. Одним з таких є Андрій Поліщук – генеральний директор АТ «Вінницяобленерго», який балотується від «Української Стратегії Гройсмана» до обласної ради.

На «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук пройшов всі сходинки кар`єри – ще в студентські роки влаштувався на підприємство простим електромонтером, ззгодом працював інженером, а останні шість років очолює весь 5-тисячний колектив. Як сучасний керівник, він добре усвідомлює необхідність постійного самовдосконалення: здобув ступінь магістра державного управління, захистив дисертацію і став кандидатом технічних наук. Андрій Леонідович також є доцентом Вінницького національного технічного університету – вважає, що робота з майбутніми фахівцями є необхідністю для успішного управлінця. Ще однією стороною діяльності пана Андрія є депутатська робота – у Вінницькій обласній раді він очолює комісію з питань розвитку промисловості і підприємництва.

  – Я вже давно в команді Володимира Гройсмана. У нас спільні цілі, однакове бачення проблем та виходу з них. Зрозуміло, що мій політичний вибір – «Українська Стратегія Гройсмана», – ділиться Андрій Поліщук. – В облраді робитиму все для підтримки свого округу, своїх виборців. Зроблено багато, а треба – ще більше. Маю виправдати їхню довіру.

Маючи позитивний досвід роботи в команді Володимира Гройсмана, пан Андрій переконаний в успіху задуманого.

– Вінниччину бачу лідером серед областей України, такою ми її робитимемо за планом – «Стратегією-2030». Це і робочі місця, і транспортна доступність, і благоустрій територій, і соціальний захист людей, – впевнений Андрій Поліщук.

Останні новини

Новини

28 Березня
27 Березня
25 Березня
24 Березня