1 Березня, 2023, 17:53

До Вінниці з початку повномасштабного вторгнення релокувалися 278 підприємств

Релокація підприємств з небезпечних регіонів, які працюють у різних галузях економічної діяльності у Вінницю триває. З початку повномасштабної війни у нашому місті офіційно зареєструвалися вже 278 суб’єктів господарювання. Це дані станом на 1 березня цього року.

Ще 12 суб’єктів господарювання релокувалися у Вінницю протягом лютого, повідомляє заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

“Завдяки новоприбулому бізнесу у громаді створено 1468 робочих місць станом на початок березня, 38 з них з’явилися в лютому. Вінничани та люди з числа ВПО знайшли собі роботу в таких сферах, як торгівля, переробна промисловість, логістика, нерухомість, комп’ютерне програмування тощо”, — розповідає він.

Андрій Очеретний переконаний, що для продовження оборони та зміцнення економіки бізнес повинен працювати навіть в умовах війни там, де це можливо.

“За рахунок цього бюджет наповнюється податками. Відтак, забезпечення ефективної організації роботи підприємств, котрі переводять свої виробничі потужності вимагають особливої уваги та підтримки з боку місцевої влади. Вінниця була, є і буде гідним майданчиком для роботи бізнесу!”, — наголосив Андрій Очеретний.

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня