2 Лютого, 2023, 17:00

До Вінниці релокувались 266 підприємств із зон бойових дій

Впродовж січня поточного року до Вінниці перебрались 14 підприємств із бойових дій. Загалом з початку повномасштабного російського вторгнення у місті зареєстровано 266 підприємств-переселенців, повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

За словами заступника очільника міста, 76% релокованих компаній почали працювати.  

“Це надзвичайно важливо, позаяк всім відомо, що зараз не найкращі часи для ведення бізнесу. Але люди не зважають на труднощі, і переїжджають до нашої громади, щоб продовжувати працювати та розвивати свій потенціал. Саме завдяки цьому ми маємо вже 1430 новостворених робочих місць і 140 з них з’явилися за перший місяць цього року”, – сказав Андрій Очеретний.

Він також додав, що багато представників бізнесу з регіонів, де зараз складна ситуація, цікавляться нашим містом. Супроводжують переселений бізнес фахівці департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради, нині вони продовжують опрацьовувати заявки на переміщення.

“Як на початку війни, так і зараз ми готові підставити плече та допомогти в пошуках складських чи виробничих приміщень, контактів для співпраці з нашими місцевими підприємствами та, звісно, в оформленні необхідних документів. Тільки разом ми зможемо утримати економіку і після перемоги її розбудовувати”, – наголосив Андрій Очеретний.

Останні новини

Новини

20 Березня
17 Березня
16 Березня