23 Травня, 2023, 17:58

До Вінниці прибули польські кінологи для обміну досвідом

Протягом трьох днів на Вінниччині перебувала делегація рятувальників-кінологів з комендатури державної пожежної служби м.Валбжих Республіки Польщі, інформує ДСНС.

В рамках візиту, шестеро польських колег ознайомилися з роботою підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС області, а також провели спільні тренування з кінологічним розрахунком вінницьких надзвичайників. На базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення кінологи зі своїми чотирилапими напарниками обмінялися досвідом з проведення пошуково-рятувальних робіт, в умовах максимально наближених до реальності.

За лічені хвилини, завдяки гострому нюху, чотирилапий рятувальник – ретривер Чіл знайшов умовного потерпілого та голосним лаєм подав сигнал про знахідку. Польські кінологи кажуть, що завдяки GPS трекерам, працювати в таких умовах швидше й ефективніше, адже кожна пошукова група бачить, де саме перебуває кінологічний розрахунок і де місцевість вже є обстеженою. Паралельно, ця вся інформація відображається на моніторі штабного авто, де за операцією спостерігають інші члени групи.

Начальник відділення спеціальних пошуково-рятувальних робіт АРЧ Юрій Грецький зазначив, що такі навчання мають на меті обмін досвідом між рятувальниками двох держав та дають змогу підвищувати ефективність роботи кінологічних підрозділів загалом.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня