1 Вересня, 2020, 12:13

До команди “Української Стратегії Гройсмана” приєдналися Анатолій Кречківський та Олександр Свічар

До команди Володимира Гройсмана в Крижопільському районі долучилися відомий  аграрій та меценат Анатолій Кречківський та колишній начальник Крижопільського районного відділу ГУМВС України у Вінницькій області полковник міліції у відставці Олександр Свічар.

До команди "Української Стратегії Гройсмана" приєдналися Анатолій Кречківський та Олександр Свічар

Анатолій Кречківський – директор СПП «Кісниця»,   депутат  Крижопільської районної ради –  людина відома серед земляків не тільки як талановитий підприємець, а і як меценат та спонсор благодійних акцій. За плечима  Анатолія Кречківського – двадцять років підприємницької діяльності, а це – великий досвід та чималий багаж професійних знань.

До  Української Стратегії Гройсмана» пан Анатолій приєднався, бо поділяє ідеї та прагнення цієї політичної сили.

–  Я особисто знайомий з Володимиром Борисовичем, і не маю жодного сумніву в тому, що його партія спрямовує свої зусилля на якісні зміни в житті українців, на те, щоб зробити Україну потужною державою.  Коли він був прем’єром – казна наповнювалася, економіка зростала, була відчутна підтримка аграрного сектору, що так важливо саме для Вінницького регіону. Зараз, на жаль, цього немає… Тож варто брати ініціативу в свої руки,  злагоджено працювати на користь нашого краю. «Українська Стратегія Гройсмана» – це та політсила, яка здатна перетворити Вінниччину на успішний, економічно розвинений регіон, який стане взірцем для всієї країни. Це спільне бажання всіх вінничан, тому я – в цій команді!

До команди "Української Стратегії Гройсмана" приєдналися Анатолій Кречківський та Олександр Свічар

Підтримує  свого однодумця і колишній правоохоронець Олександр Свічар, який також став членом команди  Володимира Гройсмана.   «Людина не слова, а діла» – з повагою кажуть про нього крижопільчани.

Працювати в районному  відділі  міліції Олександр Васильович почав ще у 90-х роках. Із молодшого лейтенанта дослужився до полковника міліції. У 2007 році був призначений  начальником  Крижопільського районного відділу ГУМВС України у Вінницькій області, у 2016 – звільнився за власним бажанням. У 2015 році пан Олександр захищав нашу країну на Сході, має статус учасника АТО.

Рішення долучитися до політичного життя Вінниччини він пояснює так:

–   Зараз є  шалений  запит  суспільства на нові обличчя у владі та політиці. Але ці «нові обличчя» мають бути професійними, компетентними та порядними. Це моя позиція, і це позиція «Української Стратегії  Гройсмана», тому я з цією командою.  Головною метою має бути не просто прийти до влади,  а зробити життя людей кращим та комфортнішим.  Саме люди є основою будь-якої країни, і працювати потрібно для них!

Останні новини

Новини

21 Березня
20 Березня
17 Березня