25 Серпня, 2022, 11:52

До книги «Майбутнє України – талановиті діти» вписали ім’я юної вінничанки

Юну вінничанку Марію Рябошапку внесли до книги “Майбутнє України – талановиті діти”. Дівчинка майстерно виконала складні музичні композиції, вправно зіграла на фортепіано та показала свій артистизм. 

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

“Дівчинка навчається у Вінницькій дитячій музичній школі №2 та має колекцію нагород, яку постійно поповнює грамотами та дипломами шкільного, міського, всеукраїнського і міжнародного рівнів. За високі досягнення портрет дівчинки розмістили на “Дошці пошани” музичної школи”, – йдеться у повідомленні.

Творчий шлях піаністки розпочався у п’ятирічному віці, коли мама привела її до музичної школи. Перші два роки Марійка займалася у групі раннього естетичного розвитку “Бджілки” за авторською методикою викладачки Тетяни Синявської. Згодом, під її ж керівництвом, дитина почала відвідувати заняття з фортепіано і цьогоріч вже перейшла до п’ятого класу.

Наставниця розповіла, що дівчинка багато часу приділяє удосконаленню майстерності гри на фортепіано. У процесі навчання розкрилися її артистизм, емоційність та гарний спів, що дозволяє ще краще виконувати всесвітньовідомі твори.

“Марійка, коли вперше прийшла на заняття, відразу ж спіймала ніжні нотки фортепіано, які наповнили її маленьке сердечко. Дівчинка щодня вдосконалюється, постійно у творчих пошуках, любить підбирати мелодії та вчиться імпровізувати. Свою чергу роблю усе, щоб знайти індивідуальний підхід до дитини та допомогти їй розкрити весь свій творчий потенціал”, – розповіла каже викладачка Вінницької дитячої музичної школи №2 Тетяна Синявська.

Крім того, нещодавно Марія Рябошапка посіла І місце у дистанційному Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв “Феномен From Ukraine” (м. Харків). Захід відбувся дистанційно, а частину конкурсних внесків організатори перерахували на допомогу Збройним силам України.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня