19 Квітня, 2022, 11:06

Десять років в’язниці отримав за хабар екссуддя: вирок Вінницького суду

У Вінниці суддя-хабарник отримав остаточний вирок у вигляді 10 років в’язниці з конфіскацією майна. Розгляд справи тривав з 2012 року. 

Про це повідомляють у прокуратурі Вінницької області.

Йдеться про одного з суддів Вінницького районного суду, який отримав хабар у великому розмірі та виправдав порушника правил дорожнього руху в ухиленні від суворого покарання.

Нечистий на руку суддя ухвалюючи рішення про притягнення зазначеної особи до адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 2 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння), наклав на нього стягнення не пов’язане з позбавленням права керування транспортним засобом, як того і просив правопорушник.

Упродовж тривалого судового розгляду, що продовжувався майже 10 років, прокурори обласної прокуратури домоглися ухвалення повторного рішення про затвердження обвинувального вироку суду, яким суддю засуджено до реального позбавлення волі строком на 10 років з конфіскацією майна. Таке покарання є найсуворішим із можливих згідно із санкцією інкримінованої ч. 3 ст. 368 КК України.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня